Szeptember 20-23 között rendezte klubunk a Finn Bajnokságot, ahol 59 hajó áll rajthoz, köztük friss viágbajnokunk Berecz Zsombor. Az első két nap sajnos csak 1 futamot sikerült megrendezni a meleg, napos, de sajnos szélben szegényes időben. A harmadik nap a hideg fronttól sok szelet vártunk, ami éjszaka meg is érkezett, de sajnos reggel túl erősnek bizonyult. Ennek ellenére sok kitartással a nap folyamán két futamot is sikerült teljesítenie a mezőnynek, több, mint 8 óra vízen töltött óra után. A vasárnapi utolsó napon ideális vitorlázó körülmények között még négy futammmal zártuk a bajnokságot. Az abszolút győztes, hétből hat futamgyőzelemmel Berecz Zsombi lett, őt követte a horvát Nenad Bugarin, ugyancsak biztos pontelőnnyel. Abszolút harmadik és Masters bajnok Huszár Géza lett, őt pedig Németh Domonkos, klubunk versenyzője és egyben a Junior bajnoki cím nyertese követte. 

Végeredmény